Tomaszowski Bieg Niepodległości wystartuje po raz osiemnasty

11 listopada, po zakończeniu oficjalnych uroczystości patriotyczno-religijnych związanych z obchodami Narodowego Święta Niepodległości, tomaszowianie i chętni mieszkańcy powiatu będą mogli wziąć udział w 18. edycji Tomaszowskiego Biegu Niepodległości. Start planowany jest o godz. 13 z pl. Tadeusza Kościuszki.

Organizator − Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim – do udziału w biegu dla uczczenia 105. rocznicy odzyskania przez Polskę suwerenności zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych. Wydarzenie przeznaczone jest zarówno dla grup zorganizowanych (ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych, stowarzyszeń, organizacji itd.), jak również dla uczestników indywidualnych. Osoby, które nie ukończyły 13 lat, mogą uczestniczyć w biegu wyłącznie pod opieką osoby pełnoletniej. Niepełnoletni mogą zostać zgłoszeni do biegu przez rodzica lub opiekuna prawnego.

Zgłoszenia

Bieg ma charakter rekreacyjny, do pokonania będzie trasa o długości ok. 1500 m. Zbiórka i weryfikacja zgłoszonych biegaczy odbędzie się w godz. 12-12.45 (namiot obok MCK). Zgłoszenia na formularzach, których wzór znajduje się pod tekstem w załącznikach (tam też dostępny jest szczegółowy regulamin XVIII Tomaszowskiego Biegu Niepodległości), w przypadku grup zorganizowanych przyjmowane będą do 6 listopada br. Uczestnicy indywidualni mogą zgłaszać się również w dniu biegu.

Wypełniony formularz wraz z dołączonym do niego oświadczeniem należy dostarczyć do Biura Biegu mieszczącego się w Miejskim Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18. Rejestracji można także dokonać poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego online, dostępnego pod linkiem: https://docs.google.com/forms/d/1oUR0IRNUU0U1ZViaaCnAc4Cm65SiAKelMd6kJAU3rzU/edit

Aby podkreślić uroczysty i patriotyczny charakter biegu, organizatorzy proszą uczestników o założenie białych lub czerwonych koszulek, czapek lub innych elementów wierzchniej garderoby w tych barwach.

W związku z organizacją XVIII Tomaszowskiego Biegu Niepodległości oraz koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa jego uczestnikom 11 listopada między godz. 12.45 a 14 wystąpią utrudnienia w ruchu kołowym w obrębie pl. T. Kościuszki oraz w al. Piłsudskiego na odcinku od pl. Kościuszki do ul. Legionów (w obu kierunkach). Prosimy kierowców o wyrozumiałość i przyłączenie się do wspólnych obchodów Narodowego Święta Niepodległości.

Organizatorem Tomaszowskiego Biegu Niepodległości jest Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim przy współpracy gminy miasto Tomaszów Mazowiecki, Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta oraz Tomaszowskiego Hufca Związku Harcerstwa Polskiego.

Załączniki

XVIII_Tomaszowski_Bieg_Niepodległości_regulamin

XVIII_Tomaszowski_Bieg_Niepodległości_regulamin

XVIII-TBN_formularz_zgłoszeniowy_grupowy

XVIII-TBN_formularz_zgłoszeniowy_indywidualny_pełnoletni

XVIII-TBN_formularz_zgłoszeniowy_indywidualny_niepełnoletni

Formularz zgłoszeniowy dla grup zorganizowanych online: https://docs.google.com/forms/d/1oUR0IRNUU0U1ZViaaCnAc4Cm65SiAKelMd6kJAU3rzU/edit

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *