„Jesienną idę aleją…” – wystawa malarstwa w MCK Browarna

Wystawa "Jesienną idę aleją...", 6.11.2023, godz. 14.30, Tomaszów Mazowiecki, MCK Browarna, Browarna 7.Obrazy, których tematem jest jesień oraz związane z tą porą roku motywy, będzie można zobaczyć w Miejskim Centrum Kultury przy ul. Browarnej 7. Autorami prac są uczestnicy sekcji plastycznej MCK i Tomaszowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wernisaż zaplanowany jest 6 listopada o godz. 14.30.

Prace prezentowane na wystawie „Jesienną idę aleją…” powstały w ostatnich tygodniach w technikach pastele suche, akryl i olej. Są to zarówno pejzaże, jak i inspiracje jesienną aurą i naturą.

Przed wernisażem, na który wstęp jest bezpłatny, w części artystycznej wystąpią uczestnicy zajęć wokalnych w MCK Browarna, których przygotowała Katarzyna Goljat.

Sekcja plastyczna TUTW/MCK działa przy Miejskim Centrum Kultury pod kierunkiem Bożeny Gajdy. Jej uczestnikami są osoby dorosłe pasjonujące się różnymi technikami malarskimi. Swoje prace o różnej tematyce i wykonywane różnymi technikami prezentują na cyklicznych wystawach w Miejskim Centrum Kultury Browarna, w Galerii w Ratuszu w Urzędzie Miasta w Tomaszowie Mazowieckim, jak również w innych miejscach w mieście i okolicach.

Zapraszamy.

Wystawa "Jesienną idę aleją...", 6.11.2023, godz. 14.30, Tomaszów Mazowiecki, MCK Browarna, Browarna 7.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *