Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej – zgłoś swoją szkołę lub przedszkole

Od października bieżącego roku do kwietnia przyszłego roku w Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim realizowany będzie ogólnopolski projekt Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacji Filmowej dla Przedszkoli i Szkół. Projekcje odbywać się będą w MCK Tkacz. Zgłoszenia przyjmowane są do 4 października lub do wyczerpania limitu miejsc.


Poza możliwością uczestniczenia wraz ze swoją klasą w ciekawym projekcie, nauczyciele otrzymają materiały dydaktyczne (dostosowane do wieku uczniów) do prowadzenia zajęć na podstawie wyświetlanych filmów, m.in.: karty pracy, scenariusze, prelekcje czy analizy psychologiczne.

Celem projektu jest rozwijanie w przedszkolakach i uczniach kompetencji niezbędnych w rozwoju i dojrzewaniu, zachęcenie do poznawania polskiego i światowego kina oraz wspieranie młodych ludzi w zdobywaniu wiedzy o współczesnym świecie.

W naszym mieście skierowany on będzie do przedszkolaków, uczniów klas 1-3 oraz uczniów szkół ponadpodstawowych. Seanse filmowe odbywać się będą raz w miesiącu, od października do kwietnia, w sali kinowej KiTKA w MCK Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50.

Cena biletu na każdą projekcję filmu to 10 zł od osoby.

Zgłaszać można się przez wypełnienie formularza: panel.nhef.pl/zgloszenie. Zapisy prowadzone są do 4 października.

Więcej informacji udzielają:
Anna Myszewska, e-mail: anna.myszewska@mck-tm.pl, tel. 572 032 184
Marlena Skoneczna,e-mail: marlena.skoneczna@mck-tm.pl, tel. 44 712 23 69

Zapraszamy do udziału.

 

katalog 23 24 przedszkole

katalog 23 24 SP 1–3

katalog 23 24 ponad

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *