Znamy zwycięzców rozgrywek Grand Prix w tenisie stołowym

Grupa mężczyzn ubranyc hw stroje sportowe. W rękach mają puchary, a częć rakietki do tenisa stołowego. Zbigniew Goździk, Dariusz Będzyński i Paweł Burchard zostali najlepszymi zawodnikami rozgrywek Grand Prix w Tenisie Stołowym o Puchar Firmy Dalmet w sezonie 2021/2022. Podsumowanie zmagań miało miejsce 4 kwietnia w Miejskim Centrum Kultury Za Pilicą, gdzie rozgrywano wszystkie turnieje.

Do rywalizacji przystąpiło 18 zawodników, którzy wzięli udział w 12 turniejach. Rozgrywki stały na bardzo wysokim poziomie sportowym, a walka o zwycięstwo toczyła się do ostatniej piłki. Ostatecznie na najwyższym stopniu podium stanął Zbigniew Goździk. Na drugim miejscu uplasował się Dariusz Będzyński, a trzecim zawodnikiem turniejowych zawodów został Paweł Burchard. Kolejne miejsca zajęli: Michał Pietrzyk, Bogdan Frankiewicz, Maciej Centka, Sławomir Odrowski, Grzegorz Czechowicz.

Współorganizatorami rozgrywek Grand Prix w Tenisie Stołowym o Puchar Firmy Dalmet byli Miejskie Centrum Kultury oraz Zarząd Miejski TKKF.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania firmie Dalmet oraz radnemu Rady Miejskiej w Tomaszowie Mazowieckim Michałowi Kucharskiemu za ufundowanie pucharów dla ośmiu najlepszych zawodników.