Mamy reprezentantki w wojewódzkim etapie OKR!

Jadwiga Kocik i Zuzanna Borowska, reprezentujące Miejskie Centrum Kultury, otrzymały nominacje do wojewódzkiego etapu Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, który odbędzie się w maju w Łodzi. To jeden z najbardziej prestiżowych konkursów dla miłośników żywego słowa, którego głównym organizatorem jest Towarzystwo Kultury Teatralnej.
Pani Jadwiga w odbywających się 2 kwietnia w Piotrkowie Tryb. eliminacjach regionalnych wystąpiła przed jury w turnieju jednego aktora, natomiast Zuzanna reprezentowała nas w kategorii poezja śpiewana. Jesteśmy z obu bardzo dumni.

Gratulujemy też Robertowi Pająkowi, Lenie Kapruziak i Filipowi Owczarkowi, którzy w organizowanych przez nas eliminacjach powiatowych OKR również otrzymali nominacje do etapu regionalnego w Piotrkowie i także świetnie się spisali, awansując do etapu wojewódzkiego.
Trzymamy za wszystkich kciuki.