Weź udział w Tomaszowskim Biegu Niepodległości

XVII Tomaszowski Bieg Niepodległości, 11.11.2022, godz. 13, Tomaszów Mazowiecki, start: pl. T. KościuszkiMiejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w 17. edycji Tomaszowskiego Biegu Niepodległości, który odbędzie się 11 listopada. Mieszkańcy naszego miasta i powiatu będą mogli w ten niestandardowy sposób uczcić rocznicę odzyskania przez Polskę suwerenności.

Start uczestników biegu planowany jest na godz. 13 z pl. T. Kościuszki, po zakończeniu oficjalnych uroczystości patriotyczno-religijnych z okazji 104. rocznicy odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Wydarzenie przeznaczone jest zarówno dla grup zorganizowanych (ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych, stowarzyszeń, organizacji itd.), jak również dla uczestników indywidualnych. Osoby, które nie ukończyły 13 lat, mogą uczestniczyć w biegu wyłącznie pod opieką osoby pełnoletniej. Niepełnoletni mogą zostać zgłoszeni do biegu przez rodzica lub opiekuna prawnego.

Zgłoszenia


Bieg ma charakter rekreacyjny, do pokonania będzie trasa o długości ok. 1500 m. Zbiórka i weryfikacja zgłoszonych biegaczy odbędzie się w godz. 12-12.45 (namiot obok MCK). Zgłoszenia na formularzach, których wzór znajduje się pod tekstem w załącznikach (tam też dostępny jest szczegółowy regulamin XVII Tomaszowskiego Biegu Niepodległości), w przypadku grup zorganizowanych przyjmowane będą do 4 listopada br. Uczestnicy indywidualni mogą zgłaszać się również w dniu biegu.

Wypełniony formularz wraz z dołączonym do niego oświadczeniem należy dostarczyć do Biura Biegu mieszczącego się w Miejskim Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18. Rejestracji można także dokonać poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego online, dostępnego pod linkiem: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeXYsWJ6iMhmzHmkDF_uvPioVK1n6Mj6W2DLIM0lk9BP3Uidw/formResponse

Aby podkreślić uroczysty i patriotyczny charakter biegu, organizatorzy proszą uczestników o założenie białych lub czerwonych koszulek, czapek lub innych elementów wierzchniej garderoby w tych barwach.

W związku z organizacją XVII Tomaszowskiego Biegu Niepodległości oraz koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa jego uczestnikom 11 listopada między godz. 12.45 a 14 wystąpią utrudnienia w ruchu kołowym w obrębie pl. T. Kościuszki oraz w al. Piłsudskiego na odcinku od pl. Kościuszki do ul. Legionów (w obu kierunkach). Prosimy kierowców o wyrozumiałość i przyłączenie się do wspólnych obchodów Narodowego Święta Niepodległości.

Załączniki

Regulamin XVII Tomaszowskiego Biegu Niepodległości

Regulamin XVII Tomaszowskiego Biegu Niepodległości

XVII TBN_formularz_zgłoszeniowy_grupy_zorganizowane

XVII TBN_formularz_zgłoszeniowy_osoba_pełnoletnia

XVII TBN_formularz_zgłoszeniowy_uczestnicy_indywidualni

Formularz online: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeXYsWJ6iMhmzHmkDF_uvPioVK1n6Mj6W2DLIM0lk9BP3Uidw/formResponse

 

XVII Tomaszowski Bieg Niepodległości, 11.11.2022, godz. 13, Tomaszów Mazowiecki, start: pl. T. Kościuszki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *