Sztuka Kobiet ‒ zobacz wyjątkową wystawę malarstwa w MCK Tkacz

Plakat zapraszający na wernisaż do Miejskiego Centrum Kultury Tkacz w Tomaszowie Mazowieckim 12 marca 2021 roku. Tytuł wystawy "Sztuka kobiet". Jako grafika obraz przedstawiający twarz kobiety.Prace pań tworzących w pracowniach Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim będzie można obejrzeć na wystawie zatytułowanej „Sztuka Kobiet”, której wernisaż odbędzie się 12 marca o godz. 17 w MCK Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50.

Wystawa zorganizowana zostanie z okazji Dnia Kobiet. Weźmie w niej udział 25 uczestniczek zajęć plastycznych, które swój talent malarski rozwijają pod kierunkiem instruktorów MCK Bożeny Gajdy i Mirosława Bernackiego. Prace, które złożą się na wystawę, powstawały na przestrzeni kilku ostatnich lat i mają różną tematykę. Wykonane zostały też różnymi technikami (olej, akryle, akwarele, pastele).

Dlaczego kobiety?
Bo jest ich święto.
Bo to głównie one tworzą dobry nastrój w pracowni.
Bo są zdolne i twórcze.
Bo warto zobaczyć świat oczami kobiet.

Liczba osób mogących uczestniczyć w wernisażu – ze względu na obowiązujące obostrzenia ‒ jest ograniczona. Wstęp za okazaniem bezpłatnych wejściówek, które dostępne są w Miejskim Centrum Kultury przy pl. T. Kościuszki 18 oraz w MCK Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50 w godz. 8-16.

Wydarzenie zorganizowane zostanie w reżimie sanitarnym i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Prosimy o wyrozumiałość i uśmiech.

Wystawę „Sztuka Kobiet” będzie można oglądać w MCK Tkacz do końca marca br. w godz. 9-18.

REGULAMIN WYDARZENIA REGULAMIN-Sztuka-Kobiet

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *