Inauguracja programu Bardzo Młoda Kultura 2021 – spotkanie

Logo Narodowego Centrum Kultury i programu Bardzo Młoda KulturaJuż 17 marca br. spotkaniem informacyjno-sieciującym rozpocznie się trzeci rok z programem Bardzo Młoda Kultura w województwie łódzkim! Jeśli jesteś animatorem kultury, edukatorem, nauczycielem i szukasz inspiracji oraz środków na realizację działań z zakresu edukacji kulturowej, to spotkanie jest dla Ciebie!

W programie wydarzenia m.in. prezentacja założeń programu Bardzo Młoda Kultura w woj. łódzkim w 2021 roku oraz opowieść o tworzeniu przestrzeni do projektowania działań z zakresu edukacji kulturowej.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy:

• wypełnić internetowy formularz zgłoszeniowy
  • posiadać dostęp do komputera lub urządzenia mobilnego podłączonego do sieci internetowej, wyposażonego w głośniki lub możliwość podpięcia słuchawek,
  • posiadać system Windows 7 lub nowszy / Mac OS wersja 10.13 lub nowszy / Android/ iOS,
  • posiadać przeglądarkę Microsoft Edge / Mozilla Firefox 75 lub wyższy / Google Chrome
  • wejść o określonej godzinie do „wirtualnego pokoju”, którego adres uczestnik otrzyma przed spotkaniem w wiadomości e-mail od organizatora.

Spotkanie będzie realizowane z wykorzystaniem platformy Zoom.

Zgłoszenia przyjmowane są do 14 marca 2021 roku.

Szczegóły dot. spotkania znajdują się pod adresem: https://bmklodzkie.pl/aktualnosci/inauguracja-bmk-2021-spotkanie/

„Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Bardzo Młoda Kultura 2019-2021. Regionalnym operatorem programu Bardzo Młoda Kultura 2019-2021 w województwie łódzkim jest Łódzki Dom Kultury. Szczegółowe informacje o projekcie Bardzo Młoda Kultura 2019-2021 w województwie łódzkim znajdują się na stronie www.bmklodzkie.pl„.

Logo instytucji: Łódzkiego Domu Kultury, MKDNiS, projektu Bardzo Młoda Kulturura