Święta z bajki – koncert Karoliny Ziętek

Święta z bajki - koncert Karolny Ziętek. 12 stycznia 2024 r., godz. 18, Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim, ul. Browarna 7. Bilety do nabycia w MCK przy pl. Kościuszki 18 oraz przez serwis Biletyna.pl. Klimatyczne pastorałki, kolędy i piosenki świąteczne w wykonaniu Karoliny Ziętek, wokalistki i skrzypaczki będzie można usłyszeć podczas koncertu, który odbędzie się 12 stycznia o godz. 18 w Miejskim Centrum Kultury Browarna przy ul. Browarnej 7. Autorskie aranżacje fortepianowe utworów opracował Piotr Goljat.

Bilety na koncert w cenie 20 zł dostępne są w Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim przy pl. Kościuszki 18 oraz przez serwis Biletyna.pl https://biletyna.pl/koncert/Koncert-Karoliny-Zietek/Tomaszow-Mazowiecki.

Karolina Ziętek jest absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej w Tomaszowie Mazowieckim w klasie skrzypiec. Przez kilka lat występowała jako wokalistka z zespołem el Fuego, który prowadzili Katarzyna i Piotr Goljatowie. Śpiewa i gra w Teatrze Piosenki w Miejskim Centrum Kultury. Jako skrzypaczka koncertuje również z Orkiestrą Symfoniczną Tomaszowa Mazowieckiego pod dyrekcją Kamila Wrony.

Piotr Goljat − wokalista, pianista, kompozytor, pedagog. Absolwent Państwowego Liceum Muzycznego im. Henryka Wieniawskiego w Łodzi oraz Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Obecnie realizuje swoje autorskie pomysły, koncertując jednocześnie z wieloma artystami. Współpracował m.in. z zespołem Rezerwat oraz Elżbietą Adamiak.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *