Arcydzieło Almodóvara w cyklu Ale Kino

Ale Kino wraca do Was w styczniu z wyjątkowym filmem Pedro Almodóvara. „Ból i blask” to najbardziej osobisty spośród wszystkich filmów tego reżysera, a jednocześnie, jak podkreśla światowa krytyka, najlepszy obraz w jego karierze. Będzie go można obejrzeć 10 stycznia o godz. 18 w Miejskim Centrum Kultury Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50.
Bilety w cenie 9 zł do kupienia w MCK przy pl. Kościuszki 18 oraz przez serwis Biletyna.pl https://biletyna.pl/film/Sala-Kinowa-KiTKA-Cykl-ALE-KINO-Bol-i-blask/Tomaszow-Mazowiecki.

W główną rolę – Salvadora Mallo, znanego reżysera – wcielił się Antonio Banderas, któremu partneruje Penélope Cruz.
O czym jest film? O roli przypadku w naszym życiu, o sile pierwszych fascynacji oraz o tym, co po latach zostaje z relacji – zwłaszcza miłosnych – z ważnymi dla nas ludźmi.
Zapraszamy do sali kinowej KiTka.
Film "Ból i blask" w cyklu Ale Kino. Sala kinowa KiTka, Miejskie Centrum Kultury Tkacz, ul. Niebrowska 50, Tomaszów Mazowiecki. 10 stycznia 2024, godz. 18. Bilety w cenie 9 zł do nabycia w MCK przy pl. Kościuszki 18 oraz przez biletyna.pl.