Ferie zimowe „Między nami piratami”

Ferie zimowe pn. "Między nami piratami". Wydarzenie odbędzie się w dniach 5-9 lutego 2024, w godz. 8-16 w MCK Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50. Zapisy dla dzieci 7-12 lat przez strefazajec.pl lub w sekretariacie MCK przy pl. Kościuszki 18. Więcej informacji na stronie mck-tm.pl.Nie możesz wysłać dziecka na zimowisko poza miasto? Przyślij je do nas na tydzień zajęć feryjnych o nazwie „Między nami piratami”, które odbędą się 5-9 lutego 2024. Nasza profesjonalna kadra instruktorów zapewni im ciekawie i aktywnie spędzony czas.

Oferta skierowana dla dzieci 7-12 lat. Wydarzenie odbywać się będzie w Miejskim Centrum Kultury Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50. W godzinach 8-9 oraz 15-16 planowane są godziny świetlicowe, natomiast od 9 do 15 program będzie wypełniony różnego rodzaju atrakcjami.

W ramach opłaty za turnus zapewniamy: opiekę, wyżywienie (drugie śniadanie i obiad), atrakcyjne wycieczki poza Tomaszów, ciekawe warsztaty (m.in.: plastyczne, ceramiczne, teatralne, literackie, muzyczne, capoeiry), animacje i inne atrakcje.

Cena za jeden turnus to 550 złotych od dziecka. Uczestnicy posiadający Kartę Młodego Tomaszowianina lub Kartę Dużej Rodziny mogą skorzystać z rabatu w wysokości 10%.

Zapisy pod linkiem https://www.strefazajec.pl/course/view/id/55545 oraz w sekretariacie MCK, pl. Kościuszki 18 (kamienica starego sądu, I piętro).

Uwaga! Przy opłatach wnoszonych przez Internet nie będzie uwzględniona ulga przysługująca w ramach Karty Młodego Tomaszowianina lub Karty Dużej Rodziny 3+. Osoby chcące z niej skorzystać, muszą okazać ww. kartę w MCK i dokonać opłaty na miejscu.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 44 712 23 69 lub mailowo: kontakt@mck-tm.pl.

Pliki do pobrania:

Zgoda rodzica/opiekuna