Spróbujmy jeszcze raz

Spektakl "Spróbujmy jeszcze raz" w ramach XVI Tomaszowskich Teatraliów. 26.03.2023, godz. 17. Miejskie Centrum Kultury Tkacz w Tomaszowie Mazowieckim, ul. Niebrowska 50. Bilety do kupienia przez portal Biletyna.pl„Spróbujmy jeszcze raz” to zabawna komedia w dwóch aktach opowiadająca o perypetiach par w średnim wieku, którą będzie można zobaczyć w ramach XVI Tomaszowskich Teatraliów. W rolach głównych wystąpią Lucyna Malec i Marek Siudym. Do Miejskiego Centrum Kultury Tkacz zapraszamy 26 marca o godz. 17.
Bilety dostępne w Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim przy pl. Kościuszki 18, w Informacji Turystycznej przy pl. Kościuszki 29 oraz przez portal Biletyna.pl https://biletyna.pl/spektakl/Sprobujmy-jeszcze-raz-Tomaszowskie-Teatralia/Tomaszow-Mazowiecki.

Tekst Murraya F. Schisgala to światowy hit komediowy, napisany przez autora niezapomnianego filmu Tootsie (z Dustinem Hoffmanem w roli głównej). Spektakl obfituje w niebywale śmieszne sytuacje i dialogi, poruszając jednocześnie ważne i trudne damsko-męskie tematy.

W części pierwszej On – niespełniony aktor, którego kariera sprowadza się obecnie do reklamowania karmy dla kotów i Ona – rozczarowana i zmęczona życiem policjantka spotykają się w dość nieprzyjemnej sytuacji. Okazuje się jednak, że twardej policjantce i wrażliwemu artyście może być do siebie bliżej, niż się wydaje. Trzeba tylko pokonać strach i spróbować jeszcze raz…

W drugiej części On – znudzony mąż skupiający się na ignorowaniu marudzenia żony i Ona – niespełniona i niedopieszczona gospodyni domowa, która stara się jeszcze raz pobudzić stygnące uczucia i namiętności nowoczesnymi metodami terapii pewnego kontrowersyjnego seksuologa.

Czas trwania: 110 minut
Spektakl dla widzów dorosłych (16+)

Obsada: Lucyna Malec, Marek Siudym, Jan Kobuszewski (głos dra Oliovskiego).
Reżyseria: Marcin Sławiński,
Scenografia: Wojciech Stefaniak,
Muzyka: Mamdou Diouf i Sama Yoon
Produkcja: Joanna Cywińska
Spektakl "Spróbujmy jeszcze raz" w ramach XVI Tomaszowskich Teatraliów. 26.03.2023, godz. 17. Miejskie Centrum Kultury Tkacz w Tomaszowie Mazowieckim, ul. Niebrowska 50. Bilety do kupienia przez portal Biletyna.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *