Kruk z Tower – zapraszamy na spektakl Teatru im. S. Jaracza

„Kruk z Tower” to spektakl z repertuaru Teatru im. Stefana Jaracza w Łodzi, który będzie można zobaczyć 21 marca o godz. 19 w Miejskim Centrum Kultury Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50. Zostanie pokazany na inaugurację XVI Tomaszowskich Teatraliów w ramach Wojewódzkich Jaracza Wędrówek.

 

Bilety dostępne są w Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim przy pl. Kościuszki 18, w Informacji Turystycznej przy pl. Kościuszki 29 oraz przez portal Biletyna.pl https://biletyna.pl/spektakl/Kruk-z-Tower-Tomaszowskie-Teatralia i stronę Teatru im. S. Jaracza https://www.teatr-jaracza.lodz.pl/wojewodzkiejaraczawedrowki.html

Opis:
Nastoletni Kostia po śmierci ojca zamyka się w sobie i odrzuca wszelkie próby nawiązania relacji, które rozpaczliwie podejmuje jego matka. Na każdym kroku okazuje jej niechęć i boleśnie rani. Całe dnie spędza zamknięty w swoim pokoju przed ekranem komputera. Zdesperowana kobieta decyduje się wykorzystać internet, by dotrzeć do syna i odnaleźć dawną bliskość. Rozpoczyna ryzykowną i niebezpieczną grę.

Spektakl zrealizowany w ramach Sceny Inicjatyw Aktorskich ProScenium to kameralna i niezwykle aktualna opowieść o samotności, która staje się największym zagrożeniem współczesnego świata. Historia o niemożności skomunikowania się z najbliższymi i braku odwagi, by spotkać się z drugim człowiekiem twarzą w twarz, o trudach dojrzewania i zagrożeniach, jakie rodzi ucieczka w wirtualny świat.

 

Spektakl dla widzów dorosłych (+16 lat)
Czas trwania spektaklu: 75 minut
Autor: Andrei IVANOV
Przekład: Bożena MAJORCZYK
Reżyseria: Robert LATUSEK
Scenografia i kostiumy: Katarzyna ZBŁOWSKA
Muzyka: Waldemar OSIECKI
Reżyseria światła: Olaf MAKIEWICZ
Inspicjentka, suflerka: Anna KRÓLIKOWSKA
O B S A D A
Matka: Ewa AUDYKOWSKA-WIŚNIEWSKA
Syn: Mateusz CZWARTOSZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *