Piątkowy wieczór spędziliśmy w iście sycylijskim stylu

Grupa dorosłych kobiet i mężczyzn w różnym wieku tańczy w kolorowo oświetlonej i udekorowanej sali. Osoby ubrane są w eleganckie stroje. Część z nich tańczy w parach, a inni w kółku na przeciwko siebie. Na wszystkich twarzach można dostrzec dobrą zabawę.Biesiada w sycylijskim stylu odbyła się w piątek, 10 lutego 2023 r. w Miejskim Centrum Kultury Browarna. Tanecznym krokiem weszliśmy w nadchodzący okres karnawału..

Parkiet nawet przez chwilę nie był pusty, a to zasługa świetnej muzyki nad którą czuwała Katarzyna Goljat. Nasi uczestnicy zadbali o klimat wydarzenia pięknymi, karnawałowymi kreacjami. Spotkanie było okazją nie tylko do spędzenia czasu w atrakcyjny sposób, ale również do integracji mieszkańców.

Do zobaczenia na kolejnych biesiadach!