Karnawałowy FunKids za nami

Dzieci, zarówno chłopcy i dziewczynki w wieku szkolnym pozują wspólnie do grupowego zdjęcia. Część stoi, a pozostali siedzą przed nimi na podłodze. Wszyscy znajdują się w ozdobionej balonami sali lustrzanej. Pomiędzy nimi widnieje napis "Bal karnawałowy". Dzieci poprzebierane są za postacie z bajek i znanych filmów. Między dziećmi znajdują się ich opiekunowie - dwie dorosłe kobiety i mężczyzna. Jedna z kobiet z mężczyzną są przebrani w pirackie stroje, natomiast druga kobieta przebrana jest w strój klauna. Na twarzach osób widać skupienie, uśmiechy czy dobrą zabawę.Zajęcia FunKids w karnawałowym stylu odbyły się w sobotnie popołudnie, 11 lutego 2023 r. w Miejskim Centrum Kultury Tkacz. Wydarzenie poprowadził klaun oraz dwójka piratów…


Podczas Karnawałowego balu przebierańców poznaliśmy ciekawostki na temat karnawału. Tańczyliśmy oraz szaleliśmy podczas przeróżnych gier i zabaw. W końcu z tego słyną karnawałowe bale. A co najważniejsze – nasi uczestnicy wyszli zadowoleni i wybawieni.
FunKids odbywa się cyklicznie, więc zapraszamy do śledzenia naszej strony i mediów społecznościowych, by nic nie pominąć. Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *