Zimowe wspomnienia – zapraszamy na wystawę malarstwa w MCK Browarna

Wernisaż malarstwa sekcji plastycznej TUTW/MCK "Zimowe wspomnienia". 22.02.2023 r., godz. 14 w Miejskim Centrum Kultury Browarna w Tomaszowie Mazowieckim. Obrazy, których tematem jest zima oraz związane z tą porą roku motywy, będzie można zobaczyć w Miejskim Centrum Kultury przy ul. Browarnej 7. Autorami prac są uczestnicy sekcji plastycznej MCK i Tomaszowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wernisaż zaplanowany jest na 22 lutego o godz. 14.

Sekcja plastyczna TUTW/MCK działa przy Miejskim Centrum Kultury już 16 lat. Jej uczestnikami są osoby dorosłe pasjonujące się różnymi technikami malarskimi. Swoje prace o różnorodnej tematyce prezentują na cyklicznych wystawach w Miejskim Centrum Kultury Browarna, w Galerii w Ratuszu w Urzędzie Miasta w Tomaszowie Mazowieckim, jak również w innych miejscach w mieście i nie tylko. Sekcja działa pod kierunkiem Bożeny Gajdy.

Prace prezentowane na wystawie „Zimowe wspomnienia” powstały w ostatnich trzech miesiącach w technikach akryl, olej i pastele suche.

Wstęp na wernisaż jest bezpłatny. Wydarzenie poprzedzi krótki program artystyczny.

 

Wernisaż malarstwa sekcji plastycznej TUTW/MCK "Zimowe wspomnienia". 22.02.2023 r., godz. 14 w Miejskim Centrum Kultury Browarna w Tomaszowie Mazowieckim.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *