Oferta zajęć w MCK na rok szkolny 2023/2024

Oferta zajęć w Miejskim Centrum Kultury na rok 2023/2024. Zapisy przez strefazajec.pl lub w Miejskim Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18 w Tomaszowie Mazowieckim.Nowy rok szkolny to nie tylko początek nauki, ale także zajęć w naszych placówkach: MCK, MCK Tkacz, MCK Browarna i MCK Za Pilicą. Przygoda z pasją czeka na Was w Miejskim Centrum Kultury. W ofercie mamy zajęcia dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz seniorów. 

Zapisy od 31 sierpnia 2023 r. przez Strefę Zajęć (https://www.strefazajec.pl) oraz stacjonarnie w Miejskim Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18 (kamienica starego sądu, I piętro). Ruszamy w październiku i czekamy na Was!

Schemat zapisu poprzez Strefę Zajęć na zajęcia w Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim

Jeśli nie masz konta na Strefie Zajęć

Tworzenie konta:

  1. Wejdź na stronę https://www.strefazajec.pl i kliknij ZALOGUJ SIĘ.
  2. Wypełnij formularz rejestracyjny znajdujący się po prawej stronie.
  3. Kliknij przycisk ZAREJESTRUJ SIĘ − zostajesz przekierowany na stronę swojego konta.
  4. Kliknij niebieski przycisk EDYTUJ TWÓJ PROFIL i wypełnij formularz: dane kontaktowe i adres zamieszkania, a następnie kliknij przycisk ZAPISZ. Uwaga! Podajemy swoje dane kontaktowe, telefon czy e-mail. Platforma służy do kontaktu z pełnoletnimi uczestnikami zajęć lub rodzicami /opiekunami prawnymi osób niepełnoletnich. Nie wpisujemy tutaj telefonu czy maila do dziecka.
  5. Potwierdź adres e-mail KLIKNIJ TUTAJ (jest zaznaczony na niebiesko w górnej części profilu).
  6. Na podany adres e-mail zostanie wysłany link aktywacyjny, należy go potwierdzić.
  7. Jeżeli chcesz zapisać swoje dziecko lub dzieci, kliknij zielony przycisk + NOWY PROFIL DZIECKA, wypełnij tym razem dane dziecka.
  8. Otwórz w nowym oknie stronę https://mck-tm.pl i wejdź w zakładkę STREFA ZAJĘĆ.
  9. Po lewej stronie masz: MIASTO − Tomaszów Mazowiecki, poniżej ORGANIZATOR − Miejskie Centrum Kultury, PLACÓWKA − wybierz odpowiednią, np. za Pilicą (opcje: Browarna, Tkacz)
  10. Ukazują się panele z zajęciami, odnajdź wybrane zajęcia i kliknij niebieski przycisk ZAPISZ SIĘ.

Jeśli masz konto na Strefie Zajęć, postępuj według punktów 8−10 po wcześniejszym zalogowaniu się, używając posiadanego loginu i hasła.

Aby skorzystać z 20-procentowej ulgi w opłatach, należy przedstawić w sekretariacie Miejskiego Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18 Kartę Tomaszowianina (dzieci do lat 7 na podstawie karty rodzica/opiekuna prawnego), Kartę Młodego Tomaszowianina (dzieci od lat 7) lub Kartę Dużej Rodziny.

Regulamin

Grafik zajęć

Karta uczestnictwa

Rezygnacja z zajęć

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *