Wydarzenia

6 października o godz. 17 zapraszamy do Miejskiego Centrum Kultury filii PTT „Groty Nagórzyckie” na otwarcie wystawy pt. „Wyczarowane z piasku” autorstwa Barbary Urbańskiej-Miszczyk – artystki szklarza, projektantki szkła artystycznego oraz szkła użytkowego, malarki.
Podczas wernisażu będzie można nabyć biografię artystki.
Wystawę będzie można oglądać do końca listopada.
Wstęp wolny.

Miejskie Centrum Kultury, filia MOK zaprasza na Rajd Nordic Walking – „Uroki jesieni”, który odbędzie się 13.10 (sobota) o godz. 08.30 – zbiórka parking przy Lidlu (przy rondzie).
W programie m.in. warsztaty techniki chodzenia z kijami, gry i zabawy integracyjno-ruchowe oraz ognisko z kiełbaskami.
Koszt uczestnictwa 25 zł./osoba
Zapisy w sekretariacie filii MOK ul. Browarna 7 oraz pod nr tel. 44 724 42 93.

Kreatywne zajęcia na jesienne popołudnia 🍁🍂🍁
Zapraszamy do filii MOK przy ul. Browarnej 7 na cykl warsztatów dla dzieci „Kuferek rozmaitości”, które zapewnią dobrą zabawę, kreatywne pomysły i rozwój artystyczny. Pierwsze spotkanie odbędzie się 17 października o godz. 17 i poprowadzą je Agnieszka Dąbrowska i Katarzyna Goljat.
Informacje i zapisy w sekretariacie pod nr tel. 44 724 42 93.