Limboski oczarował publiczność

Mężczyzna w średnim wieku stoi na scenie z gitarą. Gitarę ma przewieszoną przez plecy na pasku. Jedną rękę ma na gryfie, drugą uderza w struny. Przed nim stoi statyw z mikrofonem. „W trawie”, „Na statku”, „Nie idź tam”, „Czarne serce” to tylko niektóre piosenki, jakie można było usłyszeć w sobotni wieczór, 11 listopada w Miejskim Centrum Kultury Tkacz. Tego dnia z koncertem wystąpił Limboski, wokalista, gitarzysta i autor tekstów. Wydarzenie odbyło się w ramach cyklu Tkacz Music Cafe.

Publiczność dopisała. Poza tomaszowianami koncertu Michała Augustyniaka (bo tak brzmi nazwisko Limboskiego) wysłuchali również jego fani m.in. z Warszawy, Łodzi i okolicznych miejscowości. Artysta podbił ich serca ciekawą barwą głosu, niesamowitymi możliwościami wokalnymi, poczuciem humoru i scenicznym luzem.

Poza autorskimi utworami Limboski wykonał również kilka coverów, które nagrywał w czasie pandemii koronawirusa dla swoich patronów muzycznych. Na koniec nie zabrakło bisów i wspólnych fotek. Była też możliwość zakupienia płyt i uzyskania autografów.

„Świetna impreza muzyczna i doskonała atmosfera. Brakowało tego w naszym mieście. Ukłony dla Organizatorów. Już nie mogę się doczekać następnego koncertu”, „Wieczór pełen dobrych emocji. Super. Proszę o kolejne takie koncerty”, „Koncert rewelacja” – to tylko niektóre opinie uczestników wydarzenia.

A już 4 marca kolejny koncert w MCK Tkacz. Tym razem zagra tam Mike Stern − legendarny amerykański gitarzysta jazzowo-rockowy. Więcej informacji, jak zawsze, znaleźć można na naszej stronie internetowej i na fanpage’u na Facebooku. 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *