Bawiliśmy się przy big-beatowych szlagierach

Czterech młodych mężczyzn na scenie w plenerze. Grają na flecie poprzecznym, gitarze, perkusji i pianinie. Mężczyzna stojąc ypośrodu ma uniesioną prawą rękę w górę, coś pokazuje palcem wskazującym. Scena jest oświetlona. Grzeczni Chłopcy to kolejny zespół, który wystąpił w ramach naszej Letniej Sceny Artystycznej. Ich koncert odbył się 11 sierpnia na pl. Kościuszki. Było gorąco i to nie tylko za sprawą słonecznej pogody.

Program oparty na coverach znanych polskich przebojów przypadł do gustu publiczności, która żywo reagowała na każdy kolejny utwór, a wiele z nich śpiewała wraz z muzykami. W big-beatowych aranżacjach usłyszeliśmy m.in. piosenki znane z repertuaru Perfectu, Krzysztofa Krawczyka, Skaldów czy Kombi. Co odważniejszych widzów muzyka porwała do tańca przed sceną.

Przed koncertem głównym na naszej otwartej scenie wystąpili: zaczynający swoją karierę muzyczną Igor Jurgiel (skrzypce), wokalistka Angelika Łagida i duet bębnowo-akordeonowy Filip Jegliński i Bartosz Wilk (Jegliński.Wołkow), którzy zebrali gorące brawa od słuchaczy.

Stoisko z animacjami dla dzieci oraz kiermaszem książek przygotowała tym razem Miejska Biblioteka Publiczna.

A już w kolejny piątek o godz. 20 w ramach Letniej Sceny Artystycznej zapraszamy na koncert Orkiestry na Dużym Rowerze, a wcześniej jak zwykle na prezentacje osób, które chcą pochwalić się swoim talentem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *