7. Love Polish Jazz Festival wspiera ORLEN

Każdy, kto kiedykolwiek organizował choć niewielkie wydarzenie, wie, że nie jest to proste bez pomocy przyjaciół, sponsorów czy partnerów. 7. Love Polish Jazz Festival już po raz kolejny wspiera nasz Partner Główny, którym jest ORLEN https://www.facebook.com/GrupaORLEN. Dzięki temu możemy zaoferować Wam tak bogaty i na najwyższym poziomie program koncertowy.

 

 

 

Grupa ORLEN jest zintegrowanym koncernem multienergetycznym, prowadzącym działalność na 9 rynkach macierzystych – w Polsce, Czechach, Niemczech, na Litwie, Słowacji, Węgrzech oraz w Kanadzie, Norwegii i Pakistanie. Dysponuje nowoczesnymi, zintegrowanymi aktywami zdolnymi do przerobu ponad 45 mln ton różnych gatunków ropy rocznie, a sprzedaż detaliczną prowadzi z wykorzystaniem największej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej sieci ponad 3150 stacji paliw. Oferta Grupy ORLEN dociera do ponad 100 krajów na 6 kontynentach.

Grupa ORLEN konsekwentnie buduje pozycję regionalnego lidera transformacji energetycznej, wdrażając czyste, przyjazne środowisku technologie oraz energetykę opartą o nisko i zeroemisyjne źródła wytwarzania. Działania Grupy ORLEN podporządkowane są realizacji strategii osiągnięcia neutralności emisyjnej do 2050 roku.

Cieszymy się, że Partnerem Głównym 7. edycji Love Polish Jazz Festival został ORLEN.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *