Zapraszamy na andrzejkową Biesiadę Senioralną

Biesiada Senioralna - Andrzejki z wróżką Katariną, 22.11.2022, godz. 16, Miejskie Centrum Kultury Tkacz, ul. Niebrowska 50, Tomaszów Mazowiecki. Bilety wstępu w cenie 20 zł do nabycia przez Biletyna.pl oraz w Miejskim Cnetrum Kultury przy pl. Kościuszki 18Staropolskie wróżby andrzejkowe, porady wróżbity Tadeusza, występy artystyczne i inne atrakcje czekają na uczestników Biesiady Senioralnej, która odbędzie się 22 listopada o godz. 16 w Miejskim Centrum Kultury Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50.

Osoby, które wezmą udział w „Biesiadzie Senioralnej”, bawić się będą przy przebojach wybranych przez DJ-a Wronę. Zabawa taneczna przeplatana będzie konkursami, będzie też loteria z nagrodami. Wydarzenie poprowadzi wróżka Katarina.

Bilety w cenie 20 złotych do nabycia przez portal Biletyna.pl lub w Miejskim Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18. Zapraszamy.