Przed nami wernisaż malarstwa „Jesienne krajobrazy”…

Wernisaż malarstwa - Jesienne krajobrazy. 16.11.2022, godz. 13. Tomaszów Mazowiecki, Miejskie Centrum Kultury, Browarna 7. Wstęp wolny.Wystawę sekcji plastycznej Miejskiego Centrum Kultury i Tomaszowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku będzie można obejrzeć 16 listopada (środa) o godzinie 13 podczas wernisażu zatytułowanego „Jesienne krajobrazy”. Wydarzenie odbędzie się w Miejskim Centrum Kultury przy ul. Browarnej 7. Wstęp wolny.

Sekcja plastyczna pracuje pod okiem naszej instruktorki Bożeny Gajdy już od 16 lat. Wystawy prac organizowane są cyklicznie o różnorodnej tematyce. Eksponowane prace powstały w technice olej ,akryl i pastele olejne. Serdecznie zapraszamy do ich obejrzenia już w środę!

Regulamin Jesienne Krajobrazy