Bal pluszowego misia

Bal pluszowego misia. 19.11.2022, godz. 15-16. Tomaszów Mazowiecki, Miejskie Centrum Kultury, ul. Browarna 7. Zabawa dla dzieci w wieku 3-6 lat. Koszt udziału dziecka 10 zł, opiekunowie wstęp wolny. Zapisy przez strefazajec.pl lub w Miejskim Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18. Moc atrakcji czeka na dzieci, które wezmą udział w „Balu pluszowego misia”, na który zapraszamy 19 listopada (sobota) w godz. 15-16 do MCK Browarna przy ul. Browarnej 7.

Wydarzenie przeznaczone jest dla dzieci w wieku 3-6 lat. W programie m.in.: tańce, gry i zabawy, animacje z chustą oraz słodki poczęstunek. W prezencie każdy uczestnik otrzyma opaskę misia na głowę. Dodatkową atrakcją będzie żywa maskotka niedźwiadka.

Zapisy przez www.strefazajec.pl  (https://www.strefazajec.pl/course/view/id/43002) lub w sekretariacie Miejskiego Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18. Koszt udziału dziecka w „Balu pluszowego misia” to 10 zł, dorośli opiekunowie wstęp bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Prosimy o przyniesienie obuwia na zmianę.

regulamin Bal Pluszowego Misia

regulamin Bal Pluszowego Misia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *