Sukces goni sukces

Kobieta ubrana w czarną sukienkę siedzi na poręczy fotela z uniesionymi w górę rękami w geście radości. Szeroko sie uśmiecha. Za jej plecami wiszą koorowe obrazy. Jadwiga Kocik, uczestniczka zajęć wokalnych w Miejskim Centrum Kultury, to prawdziwa łowczyni nagród. W ciągu jednego tygodnia zdobyła je w trzech konkursach: 15. Tomaszowskich Teatraliach, 67. Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim oraz w 23. Przeglądzie Artystycznego Ruchu Seniora.

 

Pani Jadwiga to artystka wielu talentów. Równie dobrze śpiewa, jak i recytuje, a do tego ostatnio odkryła w sobie również talent kabaretowy. Wszystkie te zdolności umie świetnie połączyć i zaprezentować na scenie, co przekłada się na kolejne zdobywane przez nią nagrody.

Podczas odbywającego się pod koniec marca przeglądu teatrów amatorskich w ramach 15. Tomaszowskich Teatraliów otrzymała Brązową Maskę za kreację aktorską w kategorii teatr jednego aktora.

Natomiast w sobotę, 2 kwietnia podczas eliminacji powiatowych 67. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, które odbyły się w MOK w Piotrkowie Tryb., wywalczyła nominację do etapu wojewódzkiego.

Dodatkowo tego samego dnia w Koluszkach wyśpiewała pierwszą nagrodę w 23. Przeglądzie Artystycznego Ruchu Seniora w kategorii soliści i duety. Serca jurorów podbiła wykonaniem piosenki „Tango kat”.

Na co dzień swoje umiejętności wokalne pani Jadwiga doskonali pod kierunkiem Beaty Niedzielskiej, trenerki wokalnej w Miejskim Centrum Kultury. We wszystkich konkursach również reprezentowała MCK. Gratulujemy i jesteśmy dumni.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *