Wiosenne przebudzenie – zapraszamy na wystawę

Wernisaż wystawy "Wiosenne przebudzenie". Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Maz., ul. Browarna 7. 6 kwietnia 2022, godz. 14. Obrazy, których tematem jest wiosna oraz związane z tą porą roku motywy, będzie można zobaczyć w Miejskim Centrum Kultury przy ul. Browarnej 7. Autorami prac są uczestnicy sekcji plastycznej MCK i Tomaszowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wernisaż zaplanowany jest na 6 kwietnia o godz. 14.

 

Sekcja plastyczna TUTW/MCK działa przy Miejskim Centrum Kultury już 15 lat. Jej uczestnikami są osoby dorosłe pasjonujące się różnymi technikami malarskimi. Swoje prace o różnej tematyce i wykonywane różnymi technikami prezentują na cyklicznych wystawach w Miejskim Centrum Kultury Browarna, ale także w Galerii w Ratuszu w Urzędzie Miasta w Tomaszowie Mazowieckim, jak również w innych miejscach w mieście i nie tylko. Sekcja działa pod kierunkiem Bożeny Gajdy.

Prace prezentowane na wystawie „Wiosenne przebudzenie” powstały w technikach pastele suche, akryl i olej.

Wstęp na wernisaż jest bezpłatny.

Regulamin wernisażu Wiosenne przebudzenie(1)

Wernisaż wystawy "Wiosenne przebudzenie". Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Maz., ul. Browarna 7. 6 kwietnia 2022, godz. 14.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *