Solidarni z Ukrainą – zaproszenie na koncert

Konceret "Jesteśmy dziećmi tego świata", Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim, ul. Niebrowska 50, 8 kwietnia 2022, godz. 18. Wstęp wolny. Zapraszamy mieszkańców miasta i powiatu na koncert pt. „Jesteśmy dziećmi tego świata”. Wydarzenie odbędzie się w najbliższy piątek, 8 kwietnia br. o godz. 18 w MCK Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50. Jego celem jest wyrażenie naszej solidarności z walczącym o wolność narodem ukraińskim. Wstęp bezpłatny.

W programie występ grupy Wokalni z udziałem Jadwigi Kocik pod kierunkiem Beaty Niedzielskiej oraz najmłodszych uczestników zajęć tanecznych w Miejskim Centrum Kultury przygotowanych przez Sebastiana Gułaja i Estelle François-Molendę. W trakcie koncertu odbędzie się także kiermasz rękodzieła wykonanego w pracowniach artystycznych MCK oraz zbiórka publiczna środków z przeznaczeniem na pomoc Ukrainie.

W zbiórce pomagać będą wolontariusze ze Stowarzyszenia „Wojenna Pomoc”. Za zebrane pieniądze planowany jest zakup leków, żywności, środków higienicznych, latarek, koców, karimat, śpiworów, baterii itp., które zostaną przekazane do objętych wojennymi działaniami regionów Ukrainy.

Bezpłatne wejściówki na wydarzenie odbierać można w Miejskim Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18 oraz w MCK Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50.

Regulamin wydarzenia pn. Jesteśmy dziećmi tego świata

Konceret "Jesteśmy dziećmi tego świata", Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim, ul. Niebrowska 50, 8 kwietnia 2022, godz. 18. Wstęp wolny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *