Letnia Scena Artystyczna – możesz wystąpić i Ty!

Letnia Scena Artystyczna, w kązdy piątek w lipcu i sierpniu 2023 r. na pl. Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim. Godzina 20. Wstęp wolny. Koncerty, kino na leżakach, show przy fortepianie – to wydarzenia, jakie przygotowaliśmy dla mieszkańców i turystów w cyklu wakacyjnych imprez kulturalnych pn. „Letnia Scena Artystyczna”. Pierwszy koncert już 7 lipca o godz. 20. Dodatkowo chętni będą mogli pochwalić się swoimi talentami w ramach Open Stage (otwartej sceny). Wszystkie wydarzenia odbywać się będą na pl. T. Kościuszki.

Imprezy zaplanowane są w każdy piątek w lipcu i sierpniu. Uczestniczyć w nich będzie można bezpłatnie. Cykl otworzy koncert „Kapeli Spalskiej”, który odbędzie się 7 lipca o godz. 20. Tydzień później, 14 lipca, o godz. 22, w ramach Kina na leżakach wyświetlony zostanie film „Zupa nic”. 21 lipca o godz. 20 z koncertem wystąpi zespół „Urwani z wesela”, a lipcowe wydarzenia zakończy występ „Gadowskiej z Gachami” (28.07, godz. 20).

W sierpniu zapraszamy na: show przy fortepianie w wykonaniu Adama Snopka (4.08, godz. 20), koncert zespołu „Grzeczni Chłopcy” (11.08, godz. 20), występ „Orkiestry na dużym rowerze” (18.08, godz. 20) oraz projekcję filmu „A oni dalej grzeszą, dobry Boże” w ramach Kina na leżakach (25.08, godz. 21).

Dodatkowo od godz. 18 (poza dniami, w których zaplanowano seanse filmowe) proponujemy lokalnym wykonawcom i utalentowanym osobom, które chciałyby pochwalić się swoimi zdolnościami (wokalnymi, muzycznymi, kabaretowymi, tanecznymi, recytatorskimi, literackimi itp.), a nie mają ku temu okazji, występy w ramach otwartej sceny (Open Stage). Zgłoszenia należy przesyłać na adres e-mail: impresariat@mck-tm.pl.

W trakcie trwania wydarzeń dla mieszkańców dostępna też będzie „strefa relaksu”, a dla dzieci dodatkowo stoisko z animacjami i innymi atrakcjami.

Więcej informacji można uzyskać w Miejskim Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18 lub telefonicznie pod numerem 44 712 23 69.

 

Letnia_scena_artystyczna-Open_Stage-regulamin_przeglądu

 

Letnia_scena_artystyczna-Open_Stage-karta_zgłoszeniowa

 

Elektroniczna karta zgłoszeniowa:

https://docs.google.com/forms/d/1tXN23cb4Q-fOBVN0lUjeDUvZo25u_GmKFbu5V_vje4g/edit

 

Letnia_scena_artystyczna-Open_Stage-zgoda-opiekuna:rodzica

 

Regulamin wydarzenia

 

Letnia Scena Artystyczna, w kązdy piątek w lipcu i sierpniu 2023 r. na pl. Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim. Godzina 20. Wstęp wolny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *