„Muzyczne lato” już za nami…

Grupa dzieci znajduje się na otwartej przestrzeni wśród zieleni. Przed nimi stoi duży owad ze sztucznego tworzywa, prawdopodobnie jest to eksponat. Obok dzieci stoi dorosły mężczyzna, który ma na sobie zestaw głośnomówiący i prawdopodobnie opowiada o czymś dzieciom.Od poniedziałku, 26 czerwca w Miejskim Centrum Kultury rozpoczęły się półkolonie letnie. Na dzieciaki z turnusu pn. „Muzyczne lato” czekało w tym tygodniu mnóstwo niespodzianek przygotowanych przez instruktorów MCK.

Pierwszy dzień rozpoczął się od spraw organizacyjnych oraz integracyjnych, by wszyscy mogli się poznać. Następnie, w ciągu tygodnia grupa wielokrotnie wybierała się w teren miasta i okolic, zwiedzając Schron OC przy ul. Polnej, centrum i zabytki miasta Ujazd, Park Edukacyjny „Mikrokosmos”. Poza tymi atrakcjami w MCK Tkacz na uczestników czekały warsztaty muzyczne, ceramiczne, taneczne i sensoryczne… Na podsumowanie turnusu wszyscy otrzymali pamiątkowe certyfikaty i upominki oraz wspólnie z instruktorami zaśpiewali półkolonijną piosenkę.
Kolejny turnus półkolonii  pn.”Wakacyjna historia” rusza już 3 lipca, niezmiennie w MCK Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50. Zostały ostatnie wolne miejsca. Zapisy w Miejskim Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18, bądź przez https://www.strefazajec.pl/course/view/id/46329.