„Zostań mecenasem kultury – Portret za ołówek”. Zaczynamy akcję

Plakat akcji "Zostań mecenasem kultury - Portret za ołówek". Szukasz oryginalnego prezentu dla rodziny lub znajomych? Marzysz o pięknym portrecie Twojego dziecka wykonanym przez artystę plastyka? Chcesz zostać mecenasem kultury i wesprzeć nasze pracownie malarstwa i rysunku oraz przyczynić się do ich rozwoju? Jeśli tak, ta akcja jest właśnie dla Ciebie!

Co musisz zrobić?
Przesłać do 9 kwietnia br. dobrej jakości zdjęcie portretowe (w formacie JPG) wykonane aparatem fotograficznym lub telefonem na adres e-mail: marcin.staniec@mck-tm.pl.
Wraz ze zdjęciem należy przesłać (w formie skanu lub fotokopii) wypełnione i podpisane Oświadczenie o udostępnieniu wizerunku.

Portret na podstawie przesłanego zdjęcia wykona plastyk Marcin Staniec. W zamian uczestnik akcji powinien przekazać na rzecz Miejskiego Centrum Kultury materiały plastyczne o wartości od 50 do 400 zł. Gotowe prace będzie można odbierać od 19 do 30 kwietnia br.

Więcej szczegółów w regulaminie akcji Regulamin akcji „Zostań mecenasem kultury – Portret za ołówek”.