Znamy zwycięzców rozgrywek Grand Prix w tenisie stołowym

Grupa dorosłych mężczyzn stoi w zwartej grupie pozując do zdjęcia. Na twarzach mężczyzn widać szerokie uśmiechy. W rękach trzymają puchary. Zbigniew Goździk, Paweł Burchard oraz Dariusz Będzyński stanęli na podium rozgrywek Grand Prix w tenisie stołowym sezon 2022/2023, których podsumowanie odbyło się 27 lutego w MCK Za Pilicą. Organizatorem zawodów było Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim, a współorganizatorem Zarząd Miejski Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej.

Spotkania odbywały się w MCK Za Pilicą przy ul. Gminnej począwszy od października 2022 r. Grand Prix składało się z dwunastu turniejów, w których rywalizowało 18 zawodników. Nie brakowało wielu zaciętych pojedynków i emocji. Pierwsze miejsce zajął Zbigniew Goździk, drugi był Paweł Burchard. Na najniższym stopniu podium uplasował się Dariusz Będzyński. Kolejne miejsca zajęli: Bogusław Frankiewicz, Sławomir Odrowski, Michał Pietrzyk, Marian Pachciarek, Grzegorz Reszka. Puchary dla ośmiu najlepszych zawodników Grand Prix ufundowało Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim.

Przy okazji miło nam poinformować, że udało się zakupić nowy stół do tenisa stołowego. Został on sfinansowany ze środków Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim oraz darczyńców. Będzie wykorzystywany podczas zajęć, turniejów, pozwoli także organizowanie różnych inicjatyw na jeszcze wyższym poziomie. Nowy stół do tenisa stołowego jest wkładem w rozwój lokalnej kultury i rekreacji.

Za okazane wsparcie finansowe przy zakupie nowego stołu do tenisa dla Miejskiego Centrum Kultury dziękujemy w szczególności panu Michałowi Kucharskiemu, a także pozostałym darczyńcom i firmom, które chcą pozostać anonimowe.