Zimowy koncert chóru Artis Gaudium

Koncert zimowy chóru Artis Gaudium, Tomaszów Mazowiecki, godz. 17.30, kościół NSJ, ul. Popiełuszki 2. Bezpłątne wejściówki do odebrania w Miejskim Centrum Kultury przy pl. Kościuszk i18. Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza na koncert chóru Artis Gaudium, który odbędzie się w czwartek, 27 stycznia o godz. 17.30 w kościele Najświętszego Serca Jezusowego przy ul. Popiełuszki 2.

W programie usłyszeć będzie można zarówno tradycyjne, jak i współczesne kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne – również w wersjach obcojęzycznych. Wśród nich m.in.: Wesołą nowinę, Aniołowie z naszych pól, Kolęda śpiewka, Nowa radist stała. Chór wystąpi pod kierunkiem Katarzyny Goljat.

Liczba miejsc ograniczona. Bezpłatne wejściówki można odbierać w sekretariacie Miejskiego Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18.

Koncert odbędzie się w obowiązującym reżimie sanitarnym.

Do pobrania:

Regulamin wstępu na koncert zimowy