Za nami przesłuchania w Konkursie Piosenki Religijnej

Mały chłopiec ubrany na biało w anielskie skrzydła stoi na kolorowo ozdobionej scenie. W ręku trzyma mikrofon, do którego zdaje się śpiewać. Przed nim znajduje się publiczność, która z zainteresowaniem przygląda się występowi. Eliminacje konkursowe odbyły się we wtorek, 30 maja w Miejskim Centrum Kultury Tkacz, przy ul. Niebrowskiej 50. W Konkursie Piosenki Religijnej pod patronatem Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego oraz Starosty Tomaszowskiego wzięło udział 30 uczestników. Jury było zachwycone…

 

 

W konkursie uczestniczyli uczniowie z tomaszowskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Podczas przeglądu zaprezentowali swój talent wokalny w najpiękniejszych pieśniach religijnych. Uczestnicy byli oceniani przez jury w składzie: Angelika Błaszczyk-Kociela, Anna Niewiadomska, Izabela Dębińska i Robert Kszczot w trzech kategoriach wiekowych: klasy 1-3, 4-8 oraz szkoły ponadpodstawowe. 

Celem konkursu było rozbudzenie zainteresowań muzycznych wśród dzieci i młodzieży, zaprezentowanie umiejętności wokalnych i instrumentalnych, poszerzenie wiedzy o piosence religijnej oraz popularyzacja wartości chrześcijańskich. 

Zwycięzców konkursu poznamy już 11 czerwca, podczas Pikniku Rodzinnego z okazji Dni Antoniańskich. Rozstrzygnięcie oraz koncert laureatów odbywać się będzie od godz. 15.30 na schodach sanktuarium św. Antoniego w Tomaszowie Mazowieckim.

Serdecznie zapraszamy!

Regulamin

Regulamin PDF

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *