Rozstrzygnięcie Konkursu Piosenki Religijnej

Grupa dzieciaków, chłopców i dziewczyn w różnym wieku stoi w grupie pozując do wspólnego zdjęcia. Znajdują się w plenerze, pod budynkiem kościoła. Dzieci są elegancko ubrane. W rękach trzymają dyplomy oraz nagrody, prawdopodobnie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu. Na twarzach dzieci widać radość i zadowolenie. Wśród dzieci znajdują się również trzy dorosłe osoby, prawdopodobnie są to osoby z jury. W niedzielne popołudnie, 11 czerwca rozpoczęły się obchody Dni Antoniańskich. Podczas pikniku w Sanktuarium św. Antoniego odbyło się rozstrzygnięcie Konkursu Piosenki Religijnej organizowanego przez Miejskie Centrum Kultury pod patronatem Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego oraz Starosty Tomaszowskiego. 

 

W konkursie uczestniczyli uczniowie z tomaszowskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Podczas przeglądu, który miał miejsce 30 maja w MCK Tkacz jury dokonało oceny prezentacji i przyznało następujące miejsca:

w kategorii klas 1-3:

I miejsce – Laura Goździk

II miejsce – Maja Lasota

III miejsce – Oliwier Cukier

 

w kategorii klas 4-8:

I miejsce – Julia Stodulska, Piotr Grabek

II miejsce – Dominika Kwiatkowska, Maja Chyb

III miejsce – Maja Ludwiczak

 

w kategorii szkół ponadpodstawowych:

I miejsce – Maria Dutkiewicz

II miejsce – Aleksandra Szpetna

III miejsce – Oliwia Książczak

 

oraz wyróżnienia dla: Julii Pietras, Julii Chaber, Miłosza Żmudzińskiego, Mileny Sumy, Aleksandry Picholi, Zuzanny Szkudlarskiej, Zuzanny Krawczyk, Zuzanny Dróżdż, Wojciecha Ludwiczaka, Natalii Staszek i Daniela Wysokińskiego.

Po wręczeniu nagród, na podsumowanie konkursu można było wysłuchać pięknych, religijnych utworów w wykonaniu laureatów pierwszych miejsc.

Gratulujemy zarówno zwycięzcom, jak i wszystkim uczestnikom za udział, zaangażowanie i piękne aranżacje piosenek. 

Protokół

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *