Wyśpiewane i wytańczone sercem – świątecznie dla babci i dziadka

Wyśpiewane i wytańczone sercem - świątecznie dla baci i dziadka. Miejskie Centrum Kultury Tkacz, ul. Niebrowska 50, Tomaszó Mazowiecki, godz. 17.30. Bezpłatne wejściówki do odebrania w Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie MAzoiweckim przy pl. Kościuszki 18.Na wydarzenie pod takim tytułem zapraszamy w piątek, 21 stycznia do Miejskiego Centrum Kultury Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50.  W jego trakcie uczestnicy zajęć wokalnych i tanecznych zaprezentują program, który kierowany jest do babć i dziadków z okazji ich święta. Dodatkowo w wykonaniu grupy Wokalni usłyszeć będzie można kolędy oraz piosenki świąteczne i jeszcze przez chwilę pozostać w bożonarodzeniowym klimacie. Początek o godzinie 17.30.

Liczba miejsc ograniczona. Bezpłatne wejściówki można odbierać w sekretariacie Miejskiego Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18.

Wydarzenie odbędzie się w obowiązującym reżimie sanitarnym.

Regulamin wstępu na koncert