Ferie z magią i piratami w MCK

Ferie zimowe z Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie MAzowieckim, 14-18 oraz 21-28.02.2022, MCK Tkacz, ul.Niebrowska 50Nie możesz wysłać dziecka na zimowisko poza miasto? Chcesz, żeby aktywnie, bezpiecznie i ciekawie spędziło wolny czas? Zapisz je na nasze zajęcia feryjne. Atrakcji na pewno nie zabraknie.

Zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Zajęcia odbywać się będą w Miejskim Centrum Kultury Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50 w dwóch tygodniowych turnusach. Pierwszy w terminie 14-18 lutego pod hasłem „Magiczna chata” i drugi 21-25 lutego, którego tematem przewodnim będzie „Piracki statek”.

 

W ramach opłaty za turnus zapewniamy: opiekę doświadczonych animatorów i instruktorów w godzinach 9-15 (dodatkowo możliwość zajęć świetlicowych w godz. 8-9 oraz 15-16), wyżywienie (drugie śniadanie i obiad), atrakcyjne wycieczki poza Tomaszów, ciekawe warsztaty (m.in.: plastyczne, ceramiczne, teatralne, literackie, muzyczne, capoeiry), zajęcia rekreacyjne i animacyjne, pokój zagadek, wyjścia do kina i na kręgielnię oraz inne atrakcje.

Cena za jeden turnus to 450 złotych od dziecka. Uczestnicy posiadający Kartę Młodego Tomaszowianina lub Kartę Dużej Rodziny 3+ mogą skorzystać z rabatu w wysokości 10%.

Zapisy na zajęcia feryjne rozpoczną się w poniedziałek, 17 stycznia. Zapisać będzie można się poprzez stronę internetową www.mck-tm.pl (zakładka Strefa Zajęć) lub osobiście w Miejskim Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18.

Uwaga! Przy opłatach wnoszonych przez Internet nie będzie uwzględniona ulga przysługująca w ramach Karty Młodego Tomaszowianina lub Karty Dużej Rodziny 3+. Osoby chcące z niej skorzystać, muszą okazać ww. kartę w Miejskim Centrum Kultury i dokonać opłaty na miejscu.

Więcej informacji o feriach w MCK można uzyskać pod numerem telefonu 44 712-23-69 lub e-mailowo: kontakt@mck-tm.pl.

Pliki do pobrania:

Regulamin i Klauzula RODO Ferie MCK 2022

Regulamin i Klauzula RODO Ferie MCK 2022

Zgoda_rodzica_opiekuna_prawnego_zajęcia_feryjne_pdf

 

Zapisy:

Turnus I „Magiczna chata”: https://www.strefazajec.pl/course/view/id/33955

Turnus II „Piracki statek”: https://www.strefazajec.pl/course/view/id/33958

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *