Wieczór poezji w jesiennych klimatach

Wieczór poetycko-muzyczny z udziałem Klubu Literatów Etawela i grupy Wokalni, 19.10.2022, godz. 18, Miejskie Centrum Kultury Tkacz w Tomaszowie MAzowieckim, ul. Niebrowska 50. Bezpłatne wejściówki do odbioru w MCK przy pl. Kościuszki 18„Przyszła malowana złotem…” to tytuł wieczoru poetycko-muzycznego, który odbędzie się 19 października o godz. 18 w Miejskim Centrum Kultury Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50.

W trakcie wydarzenia będzie można posłuchać autorskich wierszy, które recytować będą poetki i poeci z Klubu Literatów Estawela. Spotkanie urozmaicą występy wokalne solistów z grupy Wokalni z Miejskiego Centrum Kultury, przygotowani pod kierunkiem Beaty Niedzielskiej.

Bezpłatne wejściówki na wydarzenie można odbierać w Miejskim Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18 oraz w MCK Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50 w godzinach 8.30-15.30.