Koncert chóru Artis Gaudium

Koncert chóru Artis Gaudium, 21 października 2022 r., godz. 18, Miejskie Centrum Kultury Tkacz, ul Niebrowska 50, Tomaszów Mazowiecki, wstęp wolnyZapraszamy na koncert chóru Artis Gaudium, który odbędzie się w piątek, 21 października o godz. 18 w MCK Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50. Wstęp wolny.

W programie znajdą się utwory klasyczne, ludowe i rozrywkowe. Artyści zaprezentują się pod kierownictwem Katarzyny Goljat. Dodatkowo wystąpi także Kameralny Zespół Muzyki Dawnej.

Koncert będzie podsumowaniem kolejnego roku artystycznego chóru Artis Gaudium, który powstał w 2016 roku. Jest to chór pokoleniowy, który tworzą uczniowie szkół ponadpodstawowych, dorośli oraz seniorzy. Artyści uświetniają swoimi występami uroczystości miejskie, koncertują, reprezentują Tomaszów Mazowiecki na różnych przeglądach muzyki chóralnej.

Próby chóru odbywają się w Miejskim Centrum Kultury przy ul. Browarnej 7 w czwartki w godzinach 18-20. Zajęcia są bezpłatne.

Już wkrótce chórzyści rozpoczną pracę nad kolejnym projektem. To dobra okazja, by do zespołu dołączyli nowi pasjonaci muzyki chóralnej. Szczególnie mile widziani są panowie. Na przesłuchania można umówić się telefonicznie (44 712 23 69) lub przychodząc na próbę chóru.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *