Turniej tenisa stołowego z okazji Święta Niepodległości

Powiększ obraz

12 listopada 2017r. w Miejskim Centrum Kultury, filii DOK odbył się XV Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego z okazji Święta Niepodległości o Puchar Zarządu Miejskiego TKKF w Tomaszowie Mazowieckim. Mecze rozgrywano w dwóch 5-cio osobowych grupach systemem ,,każdy z każdym”.

W grupie A (mistrzowskiej) puchary wywalczyli: Zbigniew Goździk, odnosząc komplet zwycięstw i Dariusz Będzyński. Puchar zdobył również zwycięzca grupy B – Bogusław Frankiewicz.

Wyniki tego turnieju zaliczane są do cyklicznej imprezy II Grand Prix DOK 2017/2018 o Puchar IJ Finance Consulting – Ubezpieczenia Izabela Jaworska.

Grupa A (mistrzowska): 1. Zbigniew Goździk, 2. Dariusz Będzyński, 3. Tomasz Wieteska, 4. Paweł Burchard, 5. Michał Pietrzyk

Grupa B: 1. Bogusław Fronkiewicz, 2. Zdzisław Borowski, 3. Sławomir Odrowski.Cała trójka wywalczyła awans do grupy A.

Klasyfikacja po dwóch turniejach:
1. Z. Goździk – 300 pkt.
2. T.Wieteska – 270 pkt.
D. Będzyński – 270 pkt.
3. P. Burchard – 240 pkt.

Pełna tabela rozgrywek

Nad organizacją rozgrywek czuwa Tadeusz Lubicki – pracownik merytoryczny MCK. Zapraszamy do czynnego udziału w rozgrywkach tenisa stołowego. Do pobrania: regulamin i terminarz rozgrywek

Miejskie Centrum Kultury zaprasza do udziału w II edycji Drużynowej Ligi Tenisa Stołowego DOK. Zgłoszenia drużyn do 27 listopada br. Informacje dotyczące Ligi i zapisy pod numerem telefonu 44 723 15 15 lub w sekretariacie, ul. Gminna 37/39.