Rajdy „Patyczaków” Nordic Walking – zmiana terminów

Rajd Patyczaków Nordic Wlaking - terminy i programW związku z decyzją Rady Ministrów o przedłużeniu do 18 kwietnia br. określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, informujemy, że planowane w kwietniu Rajdy „Patyczaków” Nordic Walking zostają przeniesione na maj. I tak: rajd, który miał odbyć się 10 kwietnia, odbędzie się w nowym terminie, czyli 8 maja, z kolei rajd planowany początkowo na 17 kwietnia zostaje przeniesiony na 29 maja. Termin rajdu z 15 maja zostaje bez zmian.

Zakupione dotychczas bilety zachowują ważność w nowych terminach. W przypadku rezygnacji z udziału w imprezie w zmienionym terminie bilety zakupione stacjonarnie w kasie Miejskiego Centrum Kultury można zwrócić do 23 kwietnia br. (przy zwrocie należy przedstawić paragon) w sekretariacie MCK przy pl. Kościuszki 18 (od poniedziałku do piątku w godz. 8-16).

Osoby, które chcą zwrócić bilety zakupione online, prosimy o kontakt z Biletyna.pl.

Z góry dziękujemy za wyrozumiałość.

Co oferujemy?

Przypominamy, że w ramach cyklu Rajdów „Patyczaków” Nordic Walking planowanych jest osiem spacerów po lasach nadleśnictw: Smardzewice, Spała, Opoczno, Piotrków oraz Brzeziny. Każdy poprowadzi profesjonalny instruktor nordic walkingu, zapewniając instruktaż oraz fachową rozgrzewkę. Dodatkową atrakcją będą gawędy leśnika o lasach i ich mieszkańcach, a także ognisko. Ponadto organizatorzy zapewniają transport autokarem na miejsce spaceru oraz możliwość wypożyczenia regulowanych kijków.

Jak się zapisać?

Koszt udziału w jednym rajdzie to 15 złotych. Zakup biletów w sekretariacie Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim przy pl. Kościuszki 18 od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 (z wyłączeniem dni wolnych od pracy) lub internetowo poprzez portal Biletyna.pl (https://biletyna.pl/sport/Rajd-Patyczakow-Nordic-Walking/Tomaszow-Mazowiecki) oraz stronę http://www.mck-tm.pl (baner: Rajdy Patyczków ‒ kup bilet). Liczba miejsc ograniczona.

Współorganizatorami Rajdów „Patyczaków” Nordic Walking są Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim oraz Nadleśnictwo Smardzewice (RDLP w Łodzi).

Osoba do kontaktu w sprawie treningów: Izabela Piotrowska (MCK), e-mail: izapio7@wp.pl, tel. 44 712 23 69 lub 504 068 149.

W rajdach mogą wziąć udział wyłącznie osoby zdrowe. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do swojego stanu zdrowia – odpuść, dołączysz do nas następnym razem. Wydarzenia odbywać się będą w obowiązującym w danym czasie reżimie sanitarnym.

Więcej informacji również na: https://smardzewice.lodz.lasy.gov.pl/

REGULAMIN Regulamin_Rajd_Patyczaków

 

Rajd Patyczaków Nordic Wlaking - terminy i program

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *