„Praca na dawnej fotografii” – konkurs dla osób 50+

Napis: Konkurs dla seniorów. Praca na dawnej fotografii. Obok na zdęciu kobieta w sklepie galanteryjnymSięgasz często do wspomnień zapisanych na starej fotografii? Masz zdjęcia z różnych etapów swojego życia zawodowego? Skończyłeś 50 lat? Pochodzisz z województwa łódzkiego albo świętokrzyskiego? Jeśli na te pytania odpowiadasz twierdząco, to konkurs „Praca na dawnej fotografii” jest dla Ciebie! Zdjęcia można przesyłać do 4 czerwca 2021 roku. Do wygrania telefony komórkowe i kursy komputerowe.

Cel konkursu

Konkurs Praca na dawnej fotografii ma na celu ukazanie, jak bardzo zmieniły się warunki społeczno-kulturowe i życie zawodowe Polaków na przestrzeni ostatnich kilku dziesięcioleci oraz pokazanie młodszym pokoleniom, jak w minionych dziesięcioleciach wyglądały stanowiska pracy, narzędzia i sprzęty.

Dla kogo?

Mogą w nim wziąć udział osoby, które skończyły 50. rok życia, pochodzą z województw świętokrzyskiego i łódzkiego oraz mają w archiwach  domowych fotografie związane ze swoją dawną pracą.

Jak wziąć udział

Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-na-dawnej-fotografii-zgloszenie). W zgłoszeniu trzeba wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz podać:

  • imię i nazwisko uczestnika,
  • dane kontaktowe,
  • dołączyć maksymalnie trzy pliki graficzne (skany/zdjęcia oryginalnych fotografii) przedstawiające osoby na starych fotografiach,
  • można dołączyć opis zdjęć (co i kogo przedstawiają),
  • podać dom kultury/klub seniora, do którego przynależy senior.

UWAGA: Do konkursu może zgłosić seniora inna osoba (krewny, opiekun, pracownik domu kultury itp

Pełny regulamin konkursu znajduje się na: https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-na-dawnej-fotografii.

Organizatorem konkursu jest portal Aplikuj.pl.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *