Przystanek na miłość

Ten plakat zaprasza na recital Zuzanny Borowskiej "Przystanek na miłość". 11.02.2022, godz. 18, MCK Browarna, ul. Browarna 7, Tomaszów MazowieckiRecital pod takim tytułem w wykonaniu Zuzanny Borowskiej, tomaszowskiej wokalistki, odbędzie się 11 lutego br. o godz. 18 w Miejskim Centrum Kultury przy ul. Browarnej 7.

W programie znajdą się utwory z gatunku poezji śpiewanej i piosenki aktorskiej. Chcesz poczuć klimat zbliżających się walentynek? Przyjdź na recital Zuzanny 😀

 

Zuzanna Borowska jest uczennicą klasy maturalnej w I Liceum Ogólnokształcącym w Tomaszowie Mazowieckim. Skończyła Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia w klasie fortepianu. Kocha poezję śpiewaną i aktorską. Od wielu lat zajmuje się różnymi dziedzinami artystycznymi. Głównie jest to teatr i śpiew, i to na tym polu ma najwięcej osiągnięć i sukcesów w wielu ogólnopolskich festiwalach wokalnych, konkursach recytatorskich i przeglądach teatralnych.

Bilety w cenie 5 zł są do nabycia przez portal Biletyna.pl oraz w Miejskim Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18. Liczba miejsc ograniczona.

Recital odbędzie się w obowiązującym reżimie sanitarnym.

Link do zakupu biletów: https://biletyna.pl/koncert/Recital-Zuzanny-Borowskej/Tomaszow-Mazowiecki

Regulamin wydarzenia: https://mck-tm.pl/wp-content/uploads/2022/02/Przystanek-na-miłość_regulamin.pdf

Ten plakat zaprasza na recital Zuzanny Borowskiej "Przystanek na miłość". 11.02.2022, godz. 18, MCK Browarna, ul. Browarna 7, Tomaszów Mazowiecki

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *