Bal karnawałowy? Tylko z MCK!

Fun Kids - Bal karnawałowy. 12.02.2022, godz. 16-18, Miejskie Centrum Kultury Tkacz, ul. Niebrowska 50, Tomaszów MAzowiecki. Dla dzieci w wieku 6-9 lat. Zapisy przez Strefę Zajęć. Mnóstwo atrakcji i dobrej zabawy czeka na dzieci, które wezmą udział w przygotowanym przez nas balu karnawałowym 😀  Odbędzie się on w sobotę, 12 lutego w godz. 16-18 w MCK Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50 w ramach kolejnego spotkania z cyklu Fun Kids. Zapraszamy 😀

Zabawa przeznaczona jest dla dzieci w wieku 6-9 lat. W programie m.in.: tańce, zabawy i animacje karnawałowe, wybór króla i królowej balu, upominek dla każdego uczestnika, a także konkurs na najciekawsze przebranie karnawałowe (stroje obowiązkowe!).

Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy przez Strefę Zajęć (bezpośredni link do zapisów: https://www.strefazajec.pl/course/view/id/34266). Koszt 20 złotych.