Powiatowe eliminacje 69. OKR – weź udział i sprawdź się w recytacji

Kochasz poezję? Chcesz się zmierzyć z interpretacją wybranych utworów? A może wolisz je zaśpiewać lub przedstawić w teatrze jednego aktora? Jeśli tak, zapraszamy do udziału w powiatowych eliminacjach 69. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, które odbędą się 5 kwietnia o godz. 10 w Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Browarnej 7. Na zgłoszenia czekamy do 27 marca.

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół ponadpodstawowych, studenci oraz dorośli i seniorzy. Przesłuchania prowadzone będą w czterech turniejach: recytatorskim, „wywiedzione ze słowa”, teatru jednego aktora i poezji śpiewanej.

Karty zgłoszenia udziału w eliminacjach powiatowych 69. OKR wraz ze szczegółowym regulaminem są do pobrania na stronie głównego organizatora konkursu − Towarzystwa Kultury Teatralnej − www.tkt.art.pl lub poniżej (pod tekstem)

Wypełnione należy złożyć do 27 marca 2024 roku osobiście w siedzibie Miejskiego Centrum Kultury przy ul. Browarnej 7 (od poniedziałku do piątku w godz. 8-18), w Miejskim Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18 (od poniedziałku do piątku w godz. 8-15.30) lub drogą elektroniczną na adres: katarzyna.goljat@mck-tm.pl. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 44 712 23 69 lub 44 724 53 23.

Na zwycięzców czekają dyplomy, nagrody oraz nominacje do etapu rejonowego OKR, który odbędzie się 13 kwietnia o godzinie 10 w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie Trybunalskim.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli Starosta Tomaszowski oraz Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego.

Serdecznie zapraszamy.

 

Pliki do pobrania:

Regulamin 69.OKR_TKT

Skrócony regulamin eliminacji powiatowych 69. OKR

Karta-Turniej_Recytacji_i_Turniej_Wywiedzione_Ze_Słowa-2024

Karta-Turniej_Jednego_Aktora-2024

Karta-Poezja_Śpiewana-2024

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *