Pogoda nam niestraszna!

Koncert zespołu w zamkniętej przestrzeni. Na scenie trzech młodych chłopców, którzy grają na gitarze oraz kahonie. Wśród nich znajduje się młoda dziewczyna - wokalistka. Przed sceną rozciąga się duża grupa publiczności. Pomimo niesprzyjających warunków pogodowych koncert z cyklu Letnia Scena Artystyczna odbył się w piątkowy wieczór, tym razem na scenie MCK Tkacz. Zagrała „Gadowska z Gachami” i oczywiście nie obyło się bez bisów…

Zuzanna Gadowska, Hubert Gach, Tomasz Gach oraz Jakub Biniek zagrali tego dnia wiele znanych polskich, jak i zagranicznych utworów. Usłyszeliśmy takie hity jak: Krakowski spleen, Sen o Warszawie, Ho Hey, Crazy, Szklana pogoda, a także autorskie piosenki Zuzanny Gadowskiej. Publiczność była zachwycona, wszyscy dobrze się bawili, były prośby o bis oraz więcej tego typu koncertów. 

Podczas Open Stage, przed koncertem wystąpili utalentowani: Nikola Głowa z wierszem J. Tuwima „Lokomotywa” oraz Aleksander Gronostaj z mocnym brzmieniem w grze na perkusji. 

Przypominamy, że w ramach Open Stage na Letniej Scenie Artystycznej  może wystąpić każdy, kto chce pochwalić się swoim talentem – nie tylko wokalnym czy muzycznym. Wystarczy dostarczyć kartę zgłoszenia (do pobrania https://mck-tm.pl/letnia-scena-artystyczna-mozesz-wystapic-i-ty/ do MCK przy pl. Kościuszki 18.

Za tydzień, 4 sierpnia na płycie głównej pl. Kościuszki o godz. 20 wystąpi Adam Snopek Show przy fortepianie. Przed koncertem Open Stage (dla chętnych) oraz stoisko animacyjne dla dzieci. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *