Ostatkowo-kolorowo w MCK Tkacz

Grupa seniorów, kobiet i mężczyzn znajduje się w dużej sali. Osoby na zdjęciu podobierane są w pary i wykonują ruch przypominający taniec. Wszyscy szeroko uśmiechają się do siebie, na ich twarzach widać dobrą zabawę.Środowe popołudnie tomaszowscy seniorzy spędzili na wspólnej zabawie karnawałowej w Miejskim Centrum Kultury Tkacz. Już od samego wejścia parkiet w naszej sali widowiskowej zapełnił się…

Po zajęciu miejsc uczestnicy wydarzenia od razu ruszyli na parkiet. Wodzirejem wieczoru była nasza instruktorka Katarzyna Wojtaszczyk, która w trakcie prowadziła również rozmaite zabawy integracyjne. Seniorzy bawili się przy największych przebojach, o które zadbał DJ Wrona. Atmosferę nadały kreatywne przebrania biesiadników. Tego dnia nie zabrakło muzyki na żywo. Wystąpili soliści z grupy „Wokalni”. 

Z okazji imienin Katarzyny grupa kabaretowa MCK złożyła życzenia Katarzynie Wojtaszczyk, zaśpiewaliśmy jej sto lat, po czym wszyscy powrócili na parkiet. To była zdecydowanie udana zabawa.
Biesiady senioralne odbywają się u nas cyklicznie, warto więc śledzić naszą stronę oraz media społecznościowe. Bilety rozchodzą się jak świeże bułeczki. Serdecznie zapraszamy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *