Majowy Piknik Ludowy w Skansenie Rzeki Pilicy

Majowy Piknik Ludowy w Skansenie Rzeki Pilicy. Wydarzenie odbędzie się 2 maja 2023 r. w godzinach 14-20. Wystąpią: zespoły ludowe "Piliczanie", "Cekinki", "Mali Lubochnianie" oraz grupa Wokalni z Miejskiego Centrum Kultury. Więcej informacji na stronie mck-tm.pl.Wielkimi krokami zbliża się długi weekend majowy, a więc… 2 maja (we wtorek) w godz. 14-20 serdecznie zapraszamy do Skansenu Rzeki Pilicy na Majowy Piknik Ludowy.

Tradycyjnie wydarzenie odbędzie się w klimacie kultury ludowej, a w programie przewidujemy występy lokalnych zespołów i inne tematyczne atrakcje, m.in. warsztaty plecionkarskie z wikliny, zajęcia przy stoisku rzeźby oraz tworzenia kwiatów z krepiny, spotkania z pasjonatami, strzelanie z łuku, rękodzieła oraz stoisko plastyczne i animacyjne dla najmłodszych. Będziemy również gościć panie z Koła Gospodyń Wiejskich „Stokrotki” z Lubochni, które będą kusiły gości regionalnymi przysmakami.

Wydarzenie biletowane (w cenie biletu wstępu do Skansenu Rzeki Pilicy). Aby uniknąć kolejki, zachęcamy do kupowania biletów przez Internet, pod linkiem https://biletyna.pl/wystawa/Skansen-Rzeki-Pilicy.