Tomaszowski Mały Konkurs Recytatorski – przyjmujemy zgłoszenia

42. Tomaszowski Konkurs Recytatorski, 18-19 maja 2023, godz. 10-16, Miejskie Centrum Kultury Browarna w Tomaszowie Mazowieckim, ul. Browarna 7. Zgłoszenia przyjmowane do 15 maja w MCK Browarna. Więcej na stronie: www.mck-tm.plZapraszamy uczniów szkół podstawowych, a także przedstawicieli zespołów recytatorskich i teatralnych działających przy placówkach i instytucjach kultury z Tomaszowa Mazowieckiego oraz powiatu tomaszowskiego do udziału w eliminacjach powiatowych 42. Tomaszowskiego Małego Konkursu Recytatorskiego. Zgłoszenia przyjmowane będą do 15 maja br.


W ramach konkursu, który odbędzie się 18-19 maja w Miejskim Centrum Kultury przy ul. Browarnej 7, zorganizowane zostaną dwa turnieje: recytatorski oraz „wywiedzione ze słowa”. Jury dokona oceny prezentacji przedstawionych przez uczestników

w trzech kategoriach wiekowych: klas I-III, IV-VI oraz VII-VIII.

Na turniej recytatorski należy przygotować dwa dowolne utwory w całości lub fragmentach (dwa wiersze lub wiersz i fragment prozy) ‒ czas prezentacji do 7 minut. W turnieju „wywiedzione ze słowa” repertuar i forma wypowiedzi są dowolne (np. monolog, collage tekstów, łączenie słowa z dźwiękiem, ruchem, rekwizytem) ‒ czas prezentacji do 10 minut.

Kartę zgłoszenia (do pobrania wraz z regulaminem z załącznika) należy przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail: katarzyna.goljat@mck-tm.pl (telefon do kontaktu: 605 579 103) lub dostarczyć do MCK Browarna przy ul. Browarnej 7.

Konkurs odbędzie się pod patronatem Starosty Tomaszowskiego oraz Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego.

 

Regulamin eliminacji powiatowych 42. TMKR

Regulamin eliminacji powiatowych 42. TMKR

KARTA ZGŁOSZENIA 42. TMKR

KARTA ZGŁOSZENIA 42. TMKR

 

42. Tomaszowski Konkurs Recytatorski, 18-19 maja 2023, godz. 10-16, Miejskie Centrum Kultury Browarna w Tomaszowie Mazowieckim, ul. Browarna 7. Zgłoszenia przyjmowane do 15 maja w MCK Browarna. Więcej na stronie: www.mck-tm.pl

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *