Letnia Scena Artystyczna – zapraszamy na muzyczno-kabaretowe show przy fortepianie

Adam Snopek show przy fortepianie, 4.08.2023, godz. 20. pl. Kosciuszki w Tomaszowie Mazowieckim. Wstęp wolnyAdam Snopek, pianista, muzyk sesyjny i kabareciarz wystąpi w najbliższy piątek, 4 sierpnia w ramach Letniej Sceny Artystycznej organizowanej przez Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim. Artystę zobaczyć będzie można od godz. 20 na pl. T. Kościuszki w programie „Od Bacha do AC/DC, czyli o muzyce na wesoło”. Wstęp wolny.

Zapowiada się brawurowa jazda przez wieki największych przebojów muzyki rozrywkowej i klasycznej z aktywnym udziałem publiczności. Będą muzyczne quizy, ciekawostki z życia największych artystów i niezliczona liczba zwrotów akcji – będziemy śpiewać, śmiać się i wzruszać. Po prostu będzie się działo!

Te wszystkie atrakcje zapewni „Adam Snopek Show przy fortepianie”, charyzmatyczny, ekspresyjny, mający nieskończone pokłady energii pianista i showman, absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach.

Przed koncertem Adama Snopka od godz. 19 w ramach Open Stage wystąpią: Olek Gronostaj (perkusja) i Adam Chrzanowski (akordeon). Natomiast już od godz. 18 działać będzie stoisko animacyjne dla najmłodszych.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy.

 

Adam Snopek show przy fortepianie, 4.08.2023, godz. 20. pl. Kosciuszki w Tomaszowie Mazowieckim. Wstęp wolny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *