Letnia Scena Artystyczna – będzie tanecznie

Letnia Scena Artystyczna - koncert zespołu Grzeczni Chłopcy. 11.08.2023. godz. 20, Tomaszów Mazowiecki, pl. Kościuszki. Wstęp wolny. Od godz. 18 Open Stage. Szlagiery w klimacie big-beatu usłyszeć będzie można już w najbliższy piątek, 11 sierpnia na pl. Kościuszki w ramach kolejnej Letniej Sceny Artystycznej. Tym razem publiczność bawić będą Grzeczni Chłopcy – specjaliści od potańcówek i dobrej zabawy. Start o godz. 20. Wstęp wolny.

Jaki jest według nich przepis na udaną zabawę? – Najlepsze przeboje, chórki, choreografia, styl, dancing, szyk, elegancja, dziarska publika i pełen wigoru zespół – twierdzą. Zaopatrzeni w doskonałe instrumenty, modną odzież i szerokie uśmiechy przemierzają kraj. W każdym mieście, w każdej wsi, które odwiedzą, Polacy z entuzjazmem oddają się zabawie. W najbliższy piątek w taneczny wir będą mogli rzucić się też tomaszowianie.

W swoim repertuarze Grzeczni Chłopcy mają najlepsze piosenki krajowych artystów. Są wśród nich: Kombi, Anna Jantar, Lady Pank, Krzysztof Krawczyk, Feel czy Elektryczne Gitary.

Przed głównym koncertem na Open Stage wystąpią: duet bębnowo-akordeonowy Jegliński/Wołkow (zespół łączy elementy folkloru miejskiego, poezji śpiewanej i rocka) oraz Angelika Łagida (uczy się wokalu w szkole muzycznej w Łodzi, śpiewa covery, jest fanką popu alternatywnego), a już od godziny 18 na dzieci czekać będzie stoisko animacyjne, na którym atrakcje zapewnią pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Zapraszamy w imieniu organizatora – Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim.